Płatności

Sposoby płatności dostępne w naszym sklepie internetowym:

 

 • Przedpłata na konto bankowe - wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu pieniędzy na nasze konto bankowe. Prosimy o dokonanie płatności w terminie do 7 dni od złożenia zamówienia. Wpłaty prosimy kierować na poniższe konto bankowe:

  Dane do przelewu:

  Marcin Podkówka
  Chłopiny 36
  66-433 Lubiszyn

  bank: Alior Bank
  nr rachunku: 44 2490 1044 0000 4200 7394 8255

 • Szybkie płatności online - Przelewy24 to bezpieczne i proste metody zapłaty za towary w internecie. Poprzez ten system płatności możesz płacić BLIK-iem jak i szybkim przelewem bankowym. Podczas finalizacji zamówienia zostajesz skierowany na strony firmy Przelewy24, która obsługuje płatności internetowe w sklepie lajk.pl. Tam zostaniesz poproszony o podanie swoich danych i przekierowany na stronę swojego banku skąd możesz dokonać płatności. Połączenie ze stroną Przelewy24 jest szyfrowane i 100% bezpieczne. Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu środków na rachunku Przelewy24.

 • Pobranie - w tym wypadku pieniądze odbiera kurier lub listonosz dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Towar jest wysyłany po otrzymaniu dyspozycji o wyborze przesyłki pobraniowej.